(Nie)zwyczajne JA Jolanta Toporowicz

Książka Jolanty Toporowicz, psychoterapeutki i współzałożycielki polskiej Fundacji Mądrość Wschodu i Zachodu, jest propozycją przyjrzenia się naszemu „ja” z miejsca, gdzie spotyka się psychoterapia z duchowością, z granicy łączącej świadomą wiedzę z nieświadomymi procesami i blokadami aż po dotykanie jedności, głębszej przestrzeni, w której wszyscy jesteśmy ze sobą współzależni i współodpowiedzialni.

Cena: 15,00 zł
  • nowość

Komplet książek Fundacji. (Nie) Zwyczajne Ja + Rozmowy o codzienności + Zen w codzienności

Komplet książek  Fundacji. (Nie) Zwyczajne Ja + Rozmowy o codzienności + Zen w codzienności

Okazja do kupienia kompletu 3 książek wydanych przez Fundację Mądrość Wschodu i Zachodu. W komplecie znajdziesz zarówno książki dotyczące praktyki ZEN jak i aspektów psychologicznych treningu medytacji.
Atrakcyjna cena, niższy koszt przesyłki.

Cena: 59,00 zł
szt.

Pakiet książek 3 Zachodnich nauczycieli ZEN: B. Magid + Ch. Joko Beck + A. Poraj

Pakiet zawiera książki 3 zachodnich nauczycieli ZEN, którzy oprócz doświadczenia wglądu posiadają bardzo dobre przygotowanie psychologiczne. Dzięki temu ich przekaz jest bardzo klarowny, trafiający w punkt, a przy tym skoncentrowany na doświadczaniu codzienności w pełnym wymiarze.

Dostępność: średnia ilość

Cena: 89,00 zł

Rozmowy o codzienności. W. Jager i A. Poraj

Główną intencją książki jest ukazanie czytelnikowi, że duchowość nie jest niczym nadzwyczajnym, zarezerwowanym dla garstki mnichów, lecz jest prostym, dostępnym dla każdego zaangażowanym życiem z pasją. Obaj mistrzowie opowiadają o swoim życiu, drogach, którymi podążali, pasjach, poszukiwaniach. Z różnych perspektyw opisują jedność codziennego życia i zen.

Cena: 29,00 zł

Kalendarz Fundacji Mądrość Wschodu i Zachodu 2018 rok

Wszystkim, którzy chcieliby mieć przy sobie na co dzień inspirujące cytaty Willigisa Jägera - mistrza zen i założyciela linii Pusta Chmura oraz Alexandra Poraj-Żakieja, mistrza zen i oficjalnego następcy Willigisa, polecamy Kalendarz Fundacji Mądrość Wschodu i Zachodu na 2018 rok.

Cena: 15,00 zł

Komplet książek o ZEN Fundacji. Rozmowy o codzienności + Zen w codzienności

Okazja do kupienia kompletu 2 książek wydanych dotychczas przez Fundację Mądrość Wschodu i Zachodu. Atrakcyjna cena, niższy koszt przesyłki.

Cena: 49,00 zł

Zen w codzienności. A.Poraj-Żakiej

Książka jest zbiorem zredagowanych wykładów Alexandra Poraja- Żakieja, mistrza zen świeckiej linii Pusta Chmura, wygłoszonych przede wszystkim jako teisho podczas sesshin, które odbywały się w Polsce w latach 2012-2016.

Cena: 39,00 zł